Verweij start opleiding watersommelier
UTRECHT - Het bedrijf TeesT van Robèrt Verweij start een nieuwe culinaire cursus. Naast de diverse cursussen over bier, kaas, brood, wijn, vlees en thee start nu ook de opleiding tot watersommelier.
In een tijd waar smaak en herkomst steeds belangrijker worden is het dus ook logisch dat vakmensen weten waar hun water vandaan komt en hoe het smaakt.
Doelgroep
De cursus is bedoeld voor horeca-ondernemers, sommeliers, baristas, theesommeliers, waterliefhebbers, foodies, restaurantbediening en waterverkopend personeel. Een vooropleiding is niet nodig.
Docent
De cursus over water zal verzorgd worden door Roland Vanden Abbeele, de eerste watersommelier van België. Z'n ervaring deed hij de laatste tientallen jaren op als maître en sommelier in diverse sterrenrestaurants.
Sinds 1989 is hij ook actief als docent. Barista en koffiedocent Joost Leopold geeft een presentatie over de rol water in koffie en thee van hoge kwaliteit.
Voor meer informatie klik hier.
© Nationale Horecagids