Febo-kroket getest door deskundige
Door
Redactie Nationale Horecagids
2 min
AMSTERDAM - Febo houdt zich deze dinsdag, woensdag en donderdag bezig met het vieren van het 70-jarig jubileum. Met name de kroket heeft zich door de jaren ontwikkeld tot een begrip, zo meldt AT5. Om te testen of de kroket van de Febo daadwerkelijk zo´n delicatesse is, werd banketbakker en krokettenexpert Cees Holtkamp er een aangeboden.
Holtkamp was enthousiast over de snack. "Ja, dit is goed. Een echte kroket moet krokant zijn en je proeft dat er bouillon getrokken is, dat er moeite is gedaan. Ik ben enthousiast", aldus Holtkamp.
De kroketten van de Febo zijn vandaag gratis tussen 12 en 2 te proeven bij Febo-vestigingen door het hele land. Morgen wordt op hetzelfde moment van de dag het toetje geserveerd.
© Nationale Horecagids