Nieuw 4-sterrenhotel in Vlissingen opent na uitstel de deuren
Door
Redactie Nationale Horecagids
1 min
In Vlissingen is afgelopen weekend het 4-sterrenhotel de Timmerfabriek geopend. De opening vond iets later plaats dan gepland, omdat de gemeente in april enkele vergunningen niet wilde verstrekken. Dit meldt Entree Magazine.
Exploitant Michel Kloeg laat weten dat het pand volledig is hersteld en herbouwd, waarbij historische elementen bewaard zijn gebleven. Het gebouw dateert namelijk uit 1914 en is een industrieel Rijksmonument. Het hotel ligt in het Scheldekwartier in Vlissingen en heeft naast 68 kamers en suites ook een terras, bar en Gastrobar.
Nieuw concept
Met de toevoeging van de Gastrobar in de Timmerfabriek, is een nieuw concept tot leven gekomen. Bezoekers kunnen er genieten van allerlei hapjes die ze met hun collega’s, familieleden of vrienden kunnen delen. Voorlopig is er alleen een dagkaart. Later wordt het menu uitgebreid.
Door: Nationale Horecagids