20 september 2011 om 11:37
< 1 min lezen

Tweede verdachte schietpartij Vlissingen opgepakt

VLISSINGEN (Novum) – Een 22-jarige man uit Middelburg is maandagmiddag opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij een schietpartij in Vlissingen zondag. Wat hij precies met het incident te maken heeft, wordt nog onderzocht. De man wordt maandagavond voor de eerste keer verhoord, meldt de politie.

De schietpartij vond zondag even voor 17.00 uur plaats op de parkeerplaats van een bioscoop waar het filmfestival Film by the Sea plaatsvindt. Er werden meerdere schoten gelost; een 26-jarige man werd in zijn hoofd geraakt. Zijn toestand is nog altijd kritiek, aldus de politie maandag.

Vlak bij de plek waar het incident plaatsvond, in de Kenau Hasselaarstraat, werd zondag al een 21-jarige man uit Vlissingen opgepakt. Hij is maandag verhoord. De politie heeft ongeveer twintig mensen op de zaak gezet.

Relevante artikelen

Alles van restaurant
  • wijn in cadeauverpakking
    • Restaurant

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Restaurant

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg