4 augustus 2011 om 13:26
< 1 min lezen

Twee Almeerse restaurants in Vegetarische Week

Vegatarisch eten wordt steeds populairder. Speciaal daarvoor is de Vegetarische Restaurantweek in het leven geroepen, want volgens topkok Jonnie Boer is het maar slecht gesteld met de vegatarische maaltijden in de meeste restaurants, zo zei de kok bij de bekendmaking deze week op de radio. De week vindt van 3 tot en met 9 oktober plaats.

Vooralsnog doen er 38 zaken in Nederland mee aan de eerste editie. Daarvan komen er twee uit Almere; Restaurant Payal en Ristorante BravaCasa, zo meldt Almere Vandaag. De week is een initiatief van De Nederlandse Vegetariërsbond en het radioprogramma Vroege Vogels.

,,Wij merken dat het steeds populairder wordt om geen vlees te eten”, vertelt Manu Sharma van Payal. ,,We zijn een Indiaas restaurant en hebben dus sowieso veel vegetarische gerechten, maar we zien dat de vraag steeds meer toeneemt. Het is de eerste keer dat er een dergelijke week wordt gehouden. Ik weet ook nog niet precies wat de voorwaarden zijn, maar ik denk dat we wel iets speciaals gaan doen. Wij kunnen genoeg vegetarisch gerechten bereiden”, zegt Sharma.

,,Ik vind het een leuk initiatief en daarom heb ik me er bij aangesloten nadat ik werd gevraagd. We hebben ook al eens met de normale restaurant week meegedaan en dat was ook een succes.”

Relevante artikelen

Alles van restaurant
    • Restaurant

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Restaurant

    Arbeidsinspectie sluit De Kleine Moghul en Kohinoor van India in Groningen

    30 oktober 2025 om 10:38

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland