Niet alleen vegan saté maar ook vegan spareribs bij De Beren
5 april 2023 om 11:27
< 1 min lezen

Niet alleen vegan saté maar ook vegan spareribs bij De Beren

Restaurantketen De Beren gaat verder inzetten op plantaardig. Het was al langere tijd mogelijk om hier een vegan saté te proberen, maar nu gaat de restaurantketen ook veganistische spareribs aan haar gasten bieden. Deze worden gemaakt door De Vegetarische Slager. Dat meldt De Ondernemer.

Het lijkt alsof De Beren overal waar je kijkt de grond uitschiet. Niet raar als je naar de cijfers kijkt: tachtig locaties, vijftig restaurants en dertig bezorgrestaurants. In totaal is dat goed voor 2,6 miljoen volle buiken in de restaurants en 1 miljoen bestellingen aan huis.

Vegan spareribs

Momenteel kunnen gasten van De Beren al kiezen tussen een aantal plantaardige opties, maar nu wordt er ook gewerkt aan plantaardige spareribs. Die zijn, net zoals de saté, in samenwerking met De Vegetarische Slager ontwikkeld. De CCO en franchisenemer van De Beren, Marjolein Mens, geeft aan dat deze enkel bij de bezorgrestaurants verkrijgbaar zullen zijn.

Ook is Marjolein blij om te zien dat mensen steeds vaker voor een plantaardige optie kiezen, maar stelt ook dat ze vleeseters niet wil buitensluiten. Daarom hebben zij een plantaardige variant van de saté en spareribs gemaakt. “We kunnen niet zo veel doen aan het feit dat er veel Bourgondiërs zijn die spareribs en saté komen eten. Die doelgroep kunnen wij nu ook bedienen.”

Door: Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van restaurant
    • Restaurant

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Restaurant

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland