14 september 2011 om 13:23
< 1 min lezen

KLM serveert voortaan ook menu a la carte

AMSTELVEEN – KLM biedt Economy Class passagiers vanaf vandaag de mogelijkheid à la carte maaltijden te bestellen voor intercontinentale vluchten vanuit Amsterdam. Dit is een extra service naast de standaard geboden maaltijden.

Vanaf 14 september worden er vier verschillende maaltijden aangeboden, weliswaar tegen betaling. Klanten hebben de keuze uit de à la carte maaltijden Gezond Japans, een licht verteerbaar Japans menu, Bella Italia met de beste Italiaanse smaken, een Indonesische rijsttafel en een exclusieve vegetarische maaltijd.

De maaltijden zijn gemaakt met verse en verantwoorde ingrediënten en de prijzen variëren van 12 tot 15 euro. De passagier kan kiezen voor de standaardmaaltijd of voor een van de vier luxere varianten van à la carte.

Bron: Nieuwsbank

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van restaurant
    • Restaurant

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    Gisteren om 11:50
    • Restaurant

    Arbeidsinspectie sluit De Kleine Moghul en Kohinoor van India in Groningen

    30 oktober 2025 om 10:38

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland