19 juli 2018 om 13:58
< 1 min lezen

Jeugd betrapt met limonadeflesjes drank

NIJMEGEN (ANP) - Handhavers van de gemeente Nijmegen hebben tot nu toe in de Vierdaagseweek 52 minderjarigen betrapt, die alcoholhoudende drank mee wilden nemen naar de Vierdaagsefeesten in de stad. Ze hadden bijna allemaal limonade- of waterflesjes gevuld met drank bij zich, aldus de gemeente donderdag. Omdat alle betrapte jongeren hun drank zonder problemen inleverden, zijn er tot nu toe alleen waarschuwingen en nog geen boetes uitgedeeld.

Drinken en het vervoeren van drank is verboden voor jongeren onder de achttien jaar. De horeca blijkt zich tijdens de Vierdaagse goed aan het alcoholverbod te houden, maar veel jongeren nemen eigen drank mee. Burgemeester Hubert Bruls van Nijmegen zei kort voor de Vierdaagse dat hij ,,helemaal klaar was met het grote aantal jongeren dat letterlijk en figuurlijk uit de goot gehaald moet worden”.

Volgens de gemeente is deze week tweemaal gecontroleerd bij het NS-station. Donderdag en vrijdag volgen meer controles. De gemeente noemt de actie tot dusverre geslaagd.

Relevante artikelen

Alles van restaurant
  • wijn in cadeauverpakking
    • Cafe

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Cafe

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg