15 augustus 2011 om 12:42
< 1 min lezen

Dineren voor het goede doel in Assen

ASSEN -De Asser afdeling van de serviceclub Kiwanis houdt zondag 18 september het Tasty Dinner event, zo meldt de Krant van Midden Drenthe.

Tijdens Tasty Dinner gaan naar verwachting 200 deelnemers op pad om in diverse Asser restaurants te genieten van een lekker diner. De opbrengst gaat naar Stichting De Hofstede.

De deelnemers worden op feestelijke wijze ontvangen in restaurant de Hertenkamp onder begeleiding van een bigband, waar ook de eerste culinaire kennismaking van de dag op het programma staat. Vervolgens wordt iedere gang in een ander restaurant opgediend.

Het doel van het tweejaarlijkse evenement is om een goed doel te steunen. Kiwanis Assen wil voor De Hofstede geld bij elkaar verzamelen voor opleidingen en apparatuur om jonge mensen met afstand tot de reguliere arbeidsmarkt aan het werk te helpen.

Inschrijven kan via de website www.tastydinner.nl. Deelname kost 75 euro.

Relevante artikelen

Alles van restaurant
  • wijn in cadeauverpakking
    • Restaurant

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Restaurant

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg