23 januari 2012 om 10:56
< 1 min lezen

Studentenkamers als hotel voor Oranjelegioen

CHARKOV (ANP) – Oranje speelt komende zomer in de Oekraïense universiteitsstad Charkov de drie groepswedstrijden van het EK. Maar er zijn niet genoeg hotelkamers. Studenten moeten daarom hun kamers verlaten voor het Oranjelegioen.

Daarom overweegt het stadsbestuur het onderwijsjaar al in april te laten eindigen. Dit schrijft het AD vandaag. Dan worden de studentenkamers aangepakt zodat Nederlandse voetbalfans daar hun intrek kunnen nemen. De studenten moeten dan maar bij hun ouders logeren.

Maar reisagent Turan Atagun vraagt zich af of de kamers bruikbaar zijn. “Veel van die kamers hebben geen sanitair of je moet het delen met acht andere kamers. De hygiëne is vaak slecht. In sommige gevallen kun je beter buiten in het park slapen, dan in zo’n kamer.”

Relevante artikelen

Alles van hotel
  • wijn in cadeauverpakking
    • Hotel

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Hotel

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44