14 december 2011 om 10:57
< 1 min lezen

Roemeens orkest bestolen in Haarlem

HAARLEM (Novum) – Een Roemeens muziekgezelschap is tijdens een bezoek aan Nederland het slachtoffer geworden van een inbraak. The New Romanian Chamber Orchestra & Choir is zondag bestolen terwijl het in Haarlem het eerste concert gaf in een reeks kerstoptredens, meldde theaterproducent EJB Entertainment dinsdag.

Bij de inbraak in het hotel van het gezelschap werden paspoorten, geld en persoonlijke spullen, waaronder medicijnen, meegenomen. De ravage was volgens de theaterproducent groot.

Het orkest en koor bestaat uit vijftig muzikanten en is voor de vierde keer in Nederland voor een serie kerstconcerten. Het muziekgezelschap zou nog tot 23 december optreden op verschillende locaties. Voor zover bekend gaan die concerten gewoon door.

Relevante artikelen

Alles van hotel
  • wijn in cadeauverpakking
    • Hotel

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Hotel

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44