1 november 2011 om 10:10
< 1 min lezen

Overspel loont niet

TANZANIA – Een overspelige visverkoper uit Tanzania betrapt tijdens ‘zijn zakenreis’ zijn vrouw in hetzelfde hotel. Dat meldt Raarmaarwaar.nl.

De visverkoper vertelde zijn vrouw dat hij op zakenreis moest. In plaats van naar het westen van het land te gaan, de vermeende bestemming van de zakenreis, stopte hij bij een nabijgelegen hotel samen met zijn minnares.

De vrouw van de visverkoper had hetzelfde plan en ging met haar minnaar met toeval naar hetzelfde hotel.

Het ging mis toen de visverkoper zijn vrouw wou bellen om te vertellen dat zijn reis voorspoedig ging. Helaas had hij in de hotelkamer slecht bereik en moest hij buiten op de hal staan. Hij belde zijn vrouw en hoorde de welbekende ringtone van zijn vrouw uit naastgelegen hotelkamer.

Ook de vrouw moest de hotelkamer uit vanwege het slechte bereik waardoor ze beide op de hal stomverbaasd elkaar aankeken.

De man vertelde de vrouw dat ze het beste naar huis konden gaan om met elkaar te praten.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
  • wijn in cadeauverpakking
    • Hotel

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Hotel

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44