22 december 2011 om 16:07
< 1 min lezen

Hotel De Schout in Denekamp failliet

DENEKAMP – Hotel De Schout in Denekamp heeft deze week zijn faillissement aangevraagd. Het hotel is er sinds 2008 en beschikte over 34 kamers. Dat meldt Nieuwsopinie.nl.

Het hotel kreeg te kampen met de economische crisis vlak na de opening. De Schout haalde hierdoor de moeilijke aanloopperiode van drie tot vijf jaar niet. Sinds januari 2011 is het hotel aangesloten bij Sandton.

De eigenaren van het hotel, familie Bosch, zijn in gesprek met Rabobank, Sandton Hotel en de Regionale ondersteuning zelfstandigen (ROC) voor de beschikbare mogelijkheden.

“In combinatie met de behaalde bezettingsgraden en het beter positioneren op de lokale markt moet dat erin kunnen zitten”, aldus het hotel in een persverklaring.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Probleemschulden nemen toe in de horeca

    Gisteren om 11:41
    • Hotel

    Comfort van hotelgasten wint het van klimaatambities

    25 november 2025 om 08:37

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland