Samenwerking SPNL en Hoteliers.com
VENLO - De website www.liefdevoorlimburg.nl van Stichting Promotie Noord-Limburg (SPNL) is uitgebreid met een hotelboekingsmodule. SPNL heeft hiertoe een alliantie gesloten met Hoteliers.com.
De zoek&boek functie brengt direct de beschikbare hotelkamers en kamerprijzen in de regio Noord-Limburg in beeld. Met de Floriade op komst is dit een welkome toevoeging aan de populaire website.
Aantrekkelijke boekingsmodule
De samenwerking gaat om de afhandeling van online hotelreserveringen. Hoteliers.com heeft een aantrekkelijke boekingsmodule ontwikkeld die geïntegreerd wordt in de website.
Er kunnen kamers en arrangementen aangeboden worden en de accommodaties kunnen zelf hun beschikbaarheid en prijzen managen. De voordelen zijn evident. Behalve boekingen via de eigen hotelwebsite en via de Liefdevoorlimburg-site kan ook rechtstreeks via de website van Hoteliers.com worden geboekt.
Logische keuze
Voor SPNL is de samenwerking met Hoteliers.com een logische keuze, gezien de al bestaande relatie van deze aanbieder met de meeste hotels in de regio. De voorkeur is ook ingegeven door het feit dat Hoteliers.com werkt op basis van lidmaatschap en dus zonder commissieregeling.
Ilse Lenders, directeur SPNL is blij met de nieuwe partner: "Met Hoteliers.com hebben we een partner gevonden met een sterke presentatie die onze ondernemers een klant- en gebruiksvriendelijk reserveringssysteem biedt."
© Nationale Horecagids