13 december 2011 om 11:53
< 1 min lezen

Nieuw management hotel voor Hampshire Hospitality

AMSTERDAM – Per 1 december 2011 heeft Hampshire Hospitality het management overgenomen van het Hampshire Landgoedhotel – Holthurnsche Hof te Berg en Dal.

“Het is een mooie toevoeging aan ons portfolio. Het biedt veel faciliteiten voor de zakelijke markt maar ook voor de Leisure markt is het een prachtig hotel”, aldus Hans Wibbens, Director of Operations van Hampshire Hospitality.

Het Hampshire Landgoedhotel – Holthurnsche Hof had zich al in het voorjaar als franchisenemer bij Hampshire Hospitality aangesloten. Het hotel is gelegen aan de prachtige Zevenheuvelenweg in het Rijk van Nijmegen.

Het Rijk van Nijmegen herbergt alle ingrediënten die veel natuur en cultuurgenieters in het buitenland zoeken; aldus een pleisterplaats voor wandelaars en fietsers.

Het hotel biedt 57 hotelsuites en 17 luxe vergaderzalen voor vergaderingen en conferenties.

Frank Boekhorst zal als Interim General Manager de leiding over gaan nemen. Directeur Pjotr van der Horst legt daarmee zijn functie neer. Hij trad 12 jaar geleden aan als directeur van wat toen nog Volkshogeschool Ons Erf Heette. “Ik weet dat er goed voor ‘mijn kindje’ gezorgd zal worden”, aldus Pjotr van der Horst.

“Wij zijn erg verheugd en heten het hotel en haar personeel, evenals Frank Boekhorst, van harte welkom bij de groep en wensen hen veel succes”, aldus Etienne Verkerk, Algemeen Directeur van Hampshire Hospitality.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Hotel

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland