29 januari 2014 om 11:44
< 1 min lezen

Jan Taminiau ontwerpt kleding voor hotelpersoneel

(Novum) - Jan Taminiau heeft de kleding ontworpen voor het personeel van het nieuwe Waldorf Astoria-hotel in Amsterdam. De medewerkers zijn vanaf augustus te bewonderen in de bedrijfskleding als het hotel zijn deuren opent, bevestigt een woordvoerder. Het is de eerste keer dat de 38-jarige Taminiau hotelmedewerkers kleedt.

De zegsman kon niet zeggen hoe de kleding er precies uit gaat zien. Waldorf Astoria heeft Taminiau zelf benaderd om de kleren te ontwerpen. Het hotel is gevestigd in zes panden aan de Herengracht. De keten heeft ook vestigingen in onder meer New York, Rome, Shanghai en Jeruzalem.

Eerder ontwierp Taminiau meerdere jurken voor koningin Máxima, zoals de koningsblauwe jurk die ze vorig jaar april droeg tijdens de inhuldiging van koning Willem-Alexander. Ook liep Lady Gaga al eens in een ontwerp van de Brabantse modeontwerper.

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    Gisteren om 11:50
    • Hotel

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland