19 april 2012 om 14:14
< 1 min lezen

Hotelovernachting nu ter plekke te annuleren

AMSTERDAM – De nieuwe boekingsite Bezoeken.nl maakt het als eerste mogelijk voor bezoekers om een accommodatie ter plekke kosteloos te annuleren als dezetegen blijkt te vallen. De recentelijk gelanceerde site wil met deze service naar eigen zeggen ‘een einde maken aan hoteliers die met onder andere gephotoshopte foto’s, nep beoordelingen en gemanipuleerde top 10 lijsten consumenten proberen te misleiden.’

Op Bezoeken.nlkunnen niet alleen hotels kamers aanbieden, ook particulieren kunnen hun eigen huis, extra slaapkamer of slaapbank aanbieden op de site. “Vooriedere portemonnee en vakantieganger dus wat wils. Er kan uitgebreid worden geselecteerd op verschillende criteria zoals een privé zwembad,rolstoeltoegankelijkheid, eigen opslag duikmaterialen, prijs, ligging en nog veel meer.

“Niet goed, geld terug, dat is de kern van Bezoeken.nl “, vertelt oprichter Remco Ros. “Wij geloven dat de kracht van het internet zit in openheid en transparantie, daarom hebben we dit platform ontwikkeld dat open staat voor iedereen.

Daarbij is de consument natuurlijk goed beschermd, zo wordt de verhuurder pas uitbetaald nadat de huurder succesvol is ingecheckt” Met het ‘peer to peer’ concept gaat Bezoeken.nl de directe concurrentie aan met het Duitse Wimdu.com en het Amerikaanse Airbnb.com.

Bovendien biedt Bezoeken.nl een volledig Nederlandstalige klantenservice en kunnenklanten veilig betalen met het Nederlandse iDEAL of het Belgische Bancontact.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Hotel

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland