7 december 2011 om 16:24
< 1 min lezen

Hotellobby gaat met de tijd mee

GRONINGEN – Hotellobby’s lijken niet meer op suffe huiskamers. Steeds meer hotels veranderen hun lobby’s in een sociale, aantrekkelijke entree. Dat meldt De Telegraaf.

Hotelketen Holiday Inn is begonnen met een nieuw concept ‘The HUB’ (wat vertaald naar De Thuisbasis). Ook vele andere hotels nemen deze trend over.

Technologie
Hotelketens gaan ook met de tijd mee. Waar eerst de stopcontacten werden verstopt worden ze nu geïntegreerd in meubels.

In de lobby’s van hotelketen Mariott zijn Go Boards te vinden. Deze Go Boards bieden informatie over de omgeving, het weer, evenementen en restaurants in de buurt.

Entertainment
Vele hotelketens hebben een televisie hangen in de lobby zodat gasten hier gezamenlijk naar sportwedstrijden of films kunnen kijken. Daarnaast bieden ze ook game-gebieden, waar de gasten op spelcomputers kunnen spelen.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Probleemschulden nemen toe in de horeca

    5 december 2025 om 11:41
    • Hotel

    Comfort van hotelgasten wint het van klimaatambities

    25 november 2025 om 08:37

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland