30 september 2014 om 14:54
< 1 min lezen

Hoteleigenaren opgepakt om fraude en mensensmokkel

(Novum) - Drie eigenaren van een hotelbedrijf zijn door de Amsterdamse politie gearresteerd op verdenking van fraude. De twee mannen en een vrouw worden verdacht van oplichting, valsheid in geschrifte, witwassen en mensensmokkel, zo heeft de politie dinsdag bekendgemaakt.

De politie hield de verdachten, in de leeftijd van 40 tot 44 jaar, aan tijdens doorzoekingen van vijf woningen en vier bedrijfspanden. Ook is er op enkele miljoenen euro’s beslag gelegd. Aanleiding voor de actie was een ‘verdachte vastgoedtransactie’. Meer aanhoudingen sluit de politie niet uit.

Bij de actie waren naast officieren van justitie van het Openbaar Ministerie ook financiële rechercheurs en forensisch specialisten betrokken. De hotels van de verdachten blijven volgens de politie gewoon open.

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Nederlandse reiziger wijkt massaal uit naar buurlanden na btw-verhoging

    21 januari 2026 om 09:21
    • Hotel

    Problemen op Schiphol zorgen voor drukte in nabijgelegen hotels

    8 januari 2026 om 13:29

Aankomende evenementen

08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland