Hotel De Koperen Toren in Zwolle wordt Hotel Infinity
16 januari 2023 om 10:48
< 1 min lezen

Hotel De Koperen Hoogte in Zwolle wordt Hotel Infinity

Aan de A28 bij Zwolle staat een watertoren die is omgebouwd tot hotel en restaurant. Tot voor kort droeg die de naam De Koperen Hoogte. Nu neemt het hotel afscheid van deze naam en is het omgedoopt tot Hotel & Restaurant Infinity. Dit meldt de Restaurant Krant.

In de zomer van vorig jaar verkocht voormalig eigenaar Hennie van der Most de watertoren aan de snelweg. Dit deed zij aan ondernemersfamilie Yang, die ook eigenaar zijn van een groot restaurant in Duiven. Na de overdracht zijn de nieuwe eigenaren gaan verbouwen en nu opent het hotel opnieuw zijn deuren met zestien kamers en een restaurant.

Restaurant Infinity

Het restaurant in het hotel is te vinden op de 14e verdieping. Daar maakt de keuken gerechten met lokale producten en ‘pure smaken’ met een Oosterse draai. Daarnaast heeft de eigenaar plannen om een extra restaurant te bouwen op de begane grond van het gebouw. De plannen voor dit tweede restaurant staan gepland voor 2024.

Door: Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Hotel

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland