28 november 2011 om 12:07
< 1 min lezen

Het nieuwe horecabeleid in Zeist

ZEIST – Gastvrij, veilig en leefbaar. Die drie woorden geven kort weer waar het nieuwe horecabeleid van de gemeente Zeist om draait. In de nieuwe nota Horecabeleid staan niet alleen kansen om het uitgaan in Zeist nog leuker te maken. De nota bevat ook de nodige regels, waar iedereen zich aan moet houden zodat uitgaan in Zeist ook leuk blijft.

Het oude Horecabeleid stamt uit 1992 en is in de loop der tijd uitgegroeid tot een lappendeken van regels. Daardoor was soms niet meer duidelijk wat wel en wat niet mocht. Ook bood het oude beleid geen aanknopingspunten voor toekomstige ontwikkelingen. Dat was reden om een heel nieuw beleid te maken.

Ondernemers, bewoners en politie
Het nieuwe beleid is grotendeels gemaakt door de mensen in Zeist die er dagelijks mee te maken hebben: horeca- en recreatieondernemers, bewoners en politie. Zij vormden samen een kopgroep en hebben op verschillende manieren ook anderen betrokken bij hun werk.

Burgemeester en wethouders hebben niet het hele advies van de kopgroep overgenomen. Sommige punten bleken door landelijke wetgeving niet uitvoerbaar. Op enkele andere punten was meer duidelijkheid gewenst.

Voor meer informatie klik hier.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
  • wijn in cadeauverpakking
    • Hotel

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Hotel

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44