Eerste Hotel Indigo opent op het Europese vasteland
BERLIJN – Op 30 januari opende het eerste Hotel Indigo in Continentaal Europa zijn deuren. Hotel Indigo Berlin Centre Hardenbergstrasse is een boetiekhotel van IHG, ‘s werelds grootste hotelmaatschappij, in het hart van de Duitse hoofdstad.
Het design van het nieuwe hotel, gelegen tegenover campus Charlottenburg van de Berlijnse kunstuniversiteit, is geïnspireerd op de bloeiende kunstenaarsgemeenschap van de stad.
De centrale ligging maakt dat enkele van de beroemdste trekpleisters van Berlijn vlakbij zijn: de beroemde winkelstraat Kurfürstendamm, de Berlijnse Zoo en de Kaiser Wilhelm-herdenkingskerk.
Het hotel met 81 kamers is eigendom van Azure Properties en werd ontworpen door het vermaarde Düsseldorfse architectenbureau Klein Associates. Opvallend aan het interieurdesign zijn de lichtgekleurde steen en hout, witgekalkte muren en kleurvlekken in de kamers, die aan een kunstenaarsatelier doen denken.
Gasten kunnen er genieten van een ontbijt met verse streekproducten of gaan eten in Restaurant Wohlfahrt, op de begane grond van het hotel.
Boetiekhotel
“In Hotel Indigo vind je de charme van een boetiekhotel, gekoppeld aan de consequentie en betrouwbaarheid van een internationaal merk. Gasten van Hotel Indigo Berlin Centre Hardenbergstrasse kunnen rekenen op de beste service in een omgeving die de regio en cultuur van Berlijn weerspiegelt,” aldus Silke Krüger, woordvoerster van Hotel Indigo.
“Onze gasten zullen de combinatie van een boetiekhotel en een gepersonaliseerde service op prijs stellen. Het hotel ademt de frisse, moderne sfeer uit die op dit deel van Berlijn is geïnspireerd,” aldus Christin Kohlhase, General Manager van Hotel Indigo Berlin Centre Hardenbergstrasse.
Alle Hotel Indigo-panden hebben dat typische boetiekgevoel en zijn doorgaans kleiner en moderner, met gedurfde kleuren die de buurt weerspiegelen.
Hotel Indigo Berlin Centre Hardenbergstrasse is het eerste van twee Hotel Indigo-hotels die in 2012 de deuren zullen openen in Berlijn. In mei 2012 gaat het tweede hotel open op de Alexanderplatz.
Het Hotel Indigo-merk werd in 2004 gelanceerd in de Verenigde Staten en is dan ook het jongste merk van IHG. Het koppelt de normen en service van een merkhotel aan de individuele sfeer van een boetiekhotel.
Wereldwijd zijn er al 38 Hotel Indigo-hotels en er zitten er nog 62 in de pijplijn, die de komende twee à drie jaar zullen opengaan.
© Nationale Horecagids