27 januari 2012 om 13:12
< 1 min lezen

Bilderberg Hotel Jan Luyken gekozen tot hotel van het jaar 2011

AMSTERDAM – Bilderberg Hotel Jan Luyken is gekozen tot Bilderberg hotel van het jaar 2011. Het Amsterdamse Boutique hotel kreeg de onderscheiding tijdens een feestelijke bijeenkomst toegekend, vanwege het behalen van de hoogste scores op het gebied van financieel resultaat, kwaliteit (gasttevredenheid) en de waardering van de ‘mystery guest’.

“Wij zijn het enige Boutique hotel van Bilderberg. Met een klein, gepassioneerd team hebben we groots resultaat bereikt. Dat is te danken aan ieders inzet en aan een uitstekende samenwerking. Mede daardoor hebben we hoog gescoord in de gastenenquêtes en een uitstekend financieel resultaat behaald”, aldus Claudia van der Graaf, General Manager van Bilderberg Hotel Jan Luyken.

De winnaar werd bekend gemaakt tijdens het jaarlijkse feest voor alle Bilderberg-medewerkers in het vernieuwde Bilderberg Hotel ’t Speulderbos in Garderen. “Wij zijn enorm trots op Hotel Jan Luyken. De medewerkers hebben het afgelopen jaar laten zien dat het mogelijk is om ondanks economisch bijzonder uitdagende tijden toch prachtige resultaten te halen”, aldus Dries van der Vossen, Algemeen Directeur van Bilderberg.

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Hotel

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland