5 oktober 2015 om 12:39
< 1 min lezen

‘Belastingclaim aan bierbrouwer AB InBev’

BRUSSEL (ANP) - De Belgische Belastinginspectie eist ruim 30 miljoen euro van AB InBev, 's werelds grootse bierbrouwer die bekend is van merken als Corona, Leffe en Hoegaarden. Dat meldde de Belgische zakenkrant De Tijd zaterdag.

Het gaat om een belastingdeal die de Belgische fiscus enkele jaren terug sloot met dochteronderneming Ampar, een bedrijf met een postbus in Brussel. Volgens inspectiedienst BBI heeft AB InBev destijds een te gunstige deal gekregen en legde het concern bij de onderhandelingen niet alle gegevens op tafel.

AB InBev kan geen inhoudelijk commentaar geven omdat de gesprekken met de Belastinginspectie nog lopen. In de krant benadrukte een woordvoerster dat de brouwer voldoet aan alle fiscale regels en voorschriften, in België en in alle andere landen waar zaken worden gedaan.

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland