14 september 2011 om 17:03
< 1 min lezen

Accor herpositioneert hotels

AMSTERDAM – Accor heeft aangekondigd zijn hotels rond het merk ibis te gaan herpositioneren, zo meldt MissetHoreca. All Seasons wordt ibis styles, Etap Hotel wordt ibis budget en ibis blijft ibis. Dat heeft de hotelgroep bekend gemaakt.

Door het samenvoegen van de merken onder de ibis-naam, dat begin 2013 overal in de organisatie voltooid moet zijn, zal de toegankelijkheid, de samenwerking en de kracht van deze drie merken versterken, meldt Accor.

In ons land gaat het om de herpositionering van één All Seasons hotel naar ibis styles en één Etap Hotel naar ibis budget. IN totaal heeft Accor 39 hotels in ons land.

Accor laat verder weten dat er door de herpostionering een kritische massa op diverse markten zal worden bereikt, terwijl tegelijkertijd de naamsbekendheid en het ontwikkelingspotentieel van elk van de merken wordt vergroot.

‘Met de lancering van de nieuwe strategie zetten we Accor Hotels neer als model voor de hotellerie van de toekomst. Onze ambitie wordt duidelijk door het nieuwe motto “Open New Frontiers in Hospitality” en een sterkere profilering van Accor Hotels’, aldus ceo Denis Hennequin van Accor Hotels.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Hotel

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland