12 augustus 2019 om 10:31
< 1 min lezen

30 augustus is gaststad songfestival bekend

De steden die nog in de race zijn als gaststad voor het Eurovisiesongfestival volgend jaar, Maastricht en Rotterdam, weten op vrijdag 30 augustus wie het festijn daadwerkelijk mag organiseren. Dat heeft de NPO vrijdag bekendgemaakt.

De twee steden hadden vrijdag tot 17.00 uur de tijd om de laatste aanvullingen op hun eerder aangeleverde bidbook in te leveren bij de organisatie. Op basis van die bidbooks en werkbezoeken aan de steden geeft de selectiecommissie een advies aan de European Broadcast Union (EBU). De organisatie van het Eurovisiesongfestival 2020 in Nederland is een samenwerking tussen NPO, AVROTROS en NOS, in coproductie met de EBU.

Nederland organiseert volgend jaar het Eurovisiesongfestival omdat Duncan Laurence de afgelopen editie in Israël heeft gewonnen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland