29 februari 2012 om 09:43
< 1 min lezen

Rotterdam intensiveert jacht op overvallers

ROTTERDAM (Novum) – Het politiekorps Rotterdam-Rijnmond heeft het aantal rechercheurs dat zich bezighoudt met het opsporen van overvallers verdubbeld van vijftig naar honderd. Dat heeft korpschef Frank Paauw dinsdag gezegd naar aanleiding van een forse stijging in het aantal overvallen in de regio.

“Je moet geen seconde denken dat je er mee wegkomt. Dat moet duidelijk zijn voor de overvaller en zijn omgeving”, zegt Paauw over zijn besluit. In de eerste twee maanden van het jaar werden bijna honderd overvallen gepleegd op onder meer winkels en woningen. Vorig jaar waren dat er in dezelfde periode nog ruim zestig.

De extra mankracht bij het overvallenteam blijft totdat de huidige piek fors is afgenomen. Dit jaar zijn al 73 verdachten opgepakt. Vorig jaar werden in totaal 233 overvallers in de kraag gevat. Waar de extra rechercheurs eerder mee bezig waren, is onduidelijk.

Relevante artikelen

Alles van fastfood
    • Fastfood

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Fastfood

    Faillissement dreigt voor De Pizzabakkers na sluiting

    15 oktober 2025 om 14:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland