20 oktober 2011 om 11:00
< 1 min lezen

Overvaller spuit bijtende stof in gezicht

AMSTERDAM (ANP) – Bij een overval op een snackbar in Amsterdam heeft een van de overvallers een bijtende stof in het gezicht van een van de werknemers gespoten. Dat heeft de politie woensdag bekendgemaakt.

De werknemer raakte daarbij lichtgewond. Het gaat om een etablissement aan de Oostenburgergracht in de hoofdstad.
Volgens de politie zijn er vermoedelijk twee overvallers in het spel die de werknemer vervolgens vastbonden. De politie is een onderzoek gestart en is op zoek naar de voortvluchtige daders.

Volgens een woordvoerder van de politie komt een overval waarbij misbruik wordt gemaakt van een bijtende stof, niet vaak voor.
”Meestal worden overvallen gepleegd met wapens. Dit zien we heel weinig.” Welke bijtende stof woensdag gebruikt is, is nog onderwerp van onderzoek.

Relevante artikelen

Alles van fastfood
    • Fastfood

    Faillissement dreigt voor De Pizzabakkers na sluiting

    Gisteren om 14:34
    • Fastfood

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland