28 september 2015 om 16:58
< 1 min lezen

‘Hamburgerketen Quick wordt verkocht’

BRUSSEL (ANP) - Hamburgerketen Quick gaat van eigenaar veranderen. Het Franse investeringsfonds Qualium verkoopt de fastfoodonderneming aan Oaktree Capital Management of TDR Capital. Dat meldde de Belgische zakenkrant De Tijd op gezag van bronnen rond de zaak.

Volgens De Tijd maakt de Britse investeerder TDR Capital de meeste kans op een overname van Quick. De werknemers van Quick worden naar verluidt maandag geïnformeerd over de verkoop. In juni werd gemeld dat Qualium, onderdeel van de Franse staatsholding CDC, Quick in de etalage zou hebben gezet. De vraagprijs werd toen op 800 miljoen euro geraamd.

Quick werd in 1970 opgericht en heeft 19.000 werknemers in dienst. Het bedrijf had eind vorig jaar 498 restaurants en behaalde in 2014 een omzet van iets meer dan een miljard euro. De keten heeft vestigingen in zeven landen.

Relevante artikelen

Alles van fastfood
    • Fastfood

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Fastfood

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland