Frikandellentocht in Dordrecht op zaterdag 22 oktober
6 oktober 2022 om 09:39
< 1 min lezen

Frikandellentocht in Dordrecht op zaterdag 22 oktober

Op zaterdag 22 oktober wordt een heuse frikandellentocht georganiseerd in Dordrecht. Organisator Natasja Warnars neemt dan veertien frikandellenfans mee op een wandeltocht van 12 kilometer langs drie snackbars. Naast eten, gaat de groep natuurlijk ook genieten van de stad en natuur. Dit meldt Hart van Nederland. 

Waarom Warnars deze tocht(en) organiseert? De tochten zijn een gevolg van een grap tussen haar zus, een vriend en haarzelf. Alle drie groot fan van frikandellen, taggen ze elkaar regelmatig in Facebookposts over de bruine snack. De vriend stelde voor om samen in het echt eentje te gaan eten en toen kwam Warnars met het idee om tochten te gaan doen. “Zij wonen allebei nog in Dordrecht. Ik niet meer en ik was niet van plan om voor één frikandel naar buiten te gaan”, legt ze uit.

Facebookgroep Frikandellentocht

Naast frikandellen is Warnars ook fan van wandelen. Ze liep drie keer de Nijmeegse Vierdaagse en deelt daar graag over in wandelgroepen op Facebook. Toen ze daar vertelde over haar frikandellentocht, kreeg ze veel meer likes dan normaal. Inmiddels is duidelijk dat er genoeg geïnteresseerden zijn voor wandelingen in combinatie met bezoekjes aan cafetaria’s in Dordrecht. Op zaterdag 22 oktober is de eerstvolgende en er zijn nog plekken beschikbaar

Door: Nationale Horecagids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van fastfood
    • Fastfood

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Fastfood

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland