27 oktober 2011 om 15:53
< 1 min lezen

Nieuw Sectorbestuur Fastservice KHN gekozen

WOERDEN – In de buitengewone bestuursvergadering van de sector Fastservice is het nieuwe sectorbestuur gekozen. Met de nieuwe samenstelling van het bestuur is de brede achterban van de sector Fastservice vertegenwoordigd.

De nieuwe voorzitter Pieter Honing verwoordt het als volgt: “We gaan op zoek naar zaken die leden bindt. Dat betekent dat de verbreding in het bestuur ook moet leiden tot imagoverbetering en korte lijnen naar de leden binnen de sector.”

De zorgvuldige samenstelling van het sectorbestuur bestaat uit ondernemers met een cafetaria, ijssalon, ketenbedrijf, nieuwe en bestaande fastservice-concepten.

“In de sector fastservice gebeurt zo ontzettend veel, dat we blij zijn met de expertise van de verschillende bestuurders. Samenwerken, kennis delen en voorbereiden op alle ontwikkelingen die onze sector beïnvloeden zijn belangrijke taken van het nieuwe bestuur.”, aldus de kersverse voorzitter Pieter Honing.

Binnenkort zal de sector een visie voor de komende jaren presenteren. Uitgangspunt is een (nog) betere belangenbehartiging.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van fastfood
    • Fastfood

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Fastfood

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland