McDonald’s gaat duurzame locatie openen in Nieuwegein langs de A27
23 december 2022 om 14:06
< 1 min lezen

McDonald’s gaat duurzame locatie openen in Nieuwegein langs de A27

De nieuwe locatie van de McDonald’s die geopend is langs de A27 in Nieuwegein speelt in op de ambities van de gemeente omtrent duurzaamheid. Na 10 maanden is de bouw van het restaurant afgerond. De opening staat gepland in februari dit jaar. Dit meldt Foodclicks.

Alles is gemaakt met oog op duurzaamheid: het op het bedrijventerrein Het Klooster gevestigde restaurant is compleet van het gas af, gebruikt groene energie en verwarmt de lobby met een terugwinsysteem dat keukenwarmte naar de andere ruimte brengt. Ook gebruikt de vestiging van de fastfoodketen energiezuinige friteuses. In het restaurant is enkel Ledverlichting te vinden en zijn de vloer- en wandtegels circulair.

McDonald’s heeft zelf het initiatief genomen om een duurzame vestiging te openen. In partnership met grondeigenaar Dunavest is de bouw gerealiseerd. De franchisenemer van de McDonald’s in Nieuwegein, Robert Leene, zegt: “Het is een prachtig restaurant geworden en nog duurzaam gebouwd ook, een win-win voor iedereen.”

Door: Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van fastfood
  • wijn in cadeauverpakking
    • Fastfood

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Fastfood

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44