28 september 2015 om 16:58
< 1 min lezen

‘Hamburgerketen Quick wordt verkocht’

BRUSSEL (ANP) - Hamburgerketen Quick gaat van eigenaar veranderen. Het Franse investeringsfonds Qualium verkoopt de fastfoodonderneming aan Oaktree Capital Management of TDR Capital. Dat meldde de Belgische zakenkrant De Tijd op gezag van bronnen rond de zaak.

Volgens De Tijd maakt de Britse investeerder TDR Capital de meeste kans op een overname van Quick. De werknemers van Quick worden naar verluidt maandag geïnformeerd over de verkoop. In juni werd gemeld dat Qualium, onderdeel van de Franse staatsholding CDC, Quick in de etalage zou hebben gezet. De vraagprijs werd toen op 800 miljoen euro geraamd.

Quick werd in 1970 opgericht en heeft 19.000 werknemers in dienst. Het bedrijf had eind vorig jaar 498 restaurants en behaalde in 2014 een omzet van iets meer dan een miljard euro. De keten heeft vestigingen in zeven landen.

Relevante artikelen

Alles van fastfood
    • Fastfood

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Fastfood

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland