23 mei 2017 om 14:05
< 1 min lezen

Mojo bekijkt veiligheidsmaatregelen

DELFT (ANP) - Concertorganisator Mojo bekijkt na de aanslag in Manchester of er extra veiligheidsmaatregelen nodig zijn bij concerten in Nederland. Dat vertelde een woordvoerder dinsdag.

Sinds de aanslag op de Parijse concertzaal Bataclan nam Mojo al extra veiligheidsmaatregelen met uitgebreidere ingangscontroles. De extra kosten die dat met zich meebrengt, hebben geen invloed gehad op de prijzen van concertkaartjes.

Het bedrijf geeft aan altijd nauw in contact te staan met gemeenten en concertzalen over de nodige maatregelen in en rondom concertzalen. De aanslag bij de Manchester Arena werd buiten de concertzaal gepleegd.

Ook de organisator van de concerten van de Toppers, die dit weekeinde in de Amsterdam ArenA staan, stelt er ,,alles aan te doen om de veiligheid van onze bezoekers te garanderen”. Samen met het stadion wordt gekeken naar noodzakelijke maatregelen. Wat die maatregelen zijn, kon een woordvoerder dinsdag nog niet zeggen.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland