Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Benny Rodrigues, Dimitri op Extrema Outdoor

Door Redactie Nationale Horecagids
schedule 3 min
location_on [xx]km
EINDHOVEN - De dj's Benny Rodrigues, Dimitri en Victor Coral zijn toegevoegd aan de line-up van Extrema Outdoor 2016. De drie staan op het podium Back To Love Stage, zo maakt de organisatie van het Brabantse dancefestival maandag bekend.

Back To Love Stage was bij het festival dit jaar een van de publieksfavorieten en keert daarom jaarlijks terug met dj-helden van het eerste uur. Dimitri, die zijn carrière in de jaren 80 begon als huisdj van de Amsterdame club RoXY, stond bij de tweede editie van Extrema Outdoor in 1997 voor het eerst op het festival. Ook Benny Rodrigues stond al vaker op Extrema Outdoor.

Extrema Outdoor maakte de line-up vorig jaar in een keer bekend, maar kiest dit jaar voor een andere aanpak. Maandelijks wordt een nieuw podium, inclusief een aantal namen, aangekondigd. Kaarten voor het festival worden duurder naarmate meer namen bekend zijn. De tickets begonnen begin deze maand op 35 euro, nadat bekendgemaakt werd dat de Britse dj Carl Fox een van de podia onder zijn hoede neemt. De eerste tickets voor deze prijs waren binnen een week uitverkocht.

Maandag om 11.00 uur gaat het tweede deel van de kaarten in de verkoop voor 39 euro. De prijs stijgt uiteindelijk tot 50 euro eind maart, wanneer de volledige line-up bekend is. Extrema Outdoor wordt sinds 1996 jaarlijks georganiseerd op recreatiepark Aquabest in de buurt van Eindhoven. Volgend jaar vindt het dancefestival plaats op zaterdag 9 juli.

01 september '25 (10:36)

Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'

Burgemeester David Moolenburgh van Zandvoort kijkt terug op een "superdag", zegt hij zondagochtend. De pleinen in het dorp stonden zaterdagmiddag "ramvol" met mensen die op grote schermen keken naar de kwalificatie voor de Dutch Grand Prix die zondagmiddag wordt verreden op het circuit van Zandvoort. "Er waren veel meer mensen dan we verwachtten. Dat was echt ontzettend gezellig."

01 september '25 (10:20)

NS vervoert bijna 140.000 Formule 1-fans per trein

De NS heeft dit weekend naar eigen zeggen bijna 140.000 Formule 1-fans naar Zandvoort gebracht. Dat is volgens het vervoersbedrijf meer dan in de voorgaande vier edities van de Grand Prix en daarmee een record.

01 september '25 ( 9:19)

Dutch GP uitverkocht, grote vraag naar 2026

De Dutch Grand Prix is op zaterdag en zondag uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race in Zandvoort meldde ook dat de belangstelling voor de laatste editie, The Final Lap, in 2026 nu al ongekend groot is.

01 september '25 ( 8:32)

Fans vroeg op voor racedag Zandvoort

Formule 1-fans zijn zondagochtend al vroeg op de been voor de Dutch Grand Prix die in de middag wordt verreden op het circuit van Zandvoort. Velen hebben shirts aan en petjes op van Red Bull Racing, het team van Max Verstappen. Ook McLaren is goed vertegenwoordigd in de bezoekersstroom. De Australische coureur Oscar Piastri van McLaren pakte zaterdag in de kwalificatie poleposition.

29 augustus '25 (11:11)

Zandvoort in sfeer voor Dutch Grand Prix

Treinen tussen Amsterdam en Zandvoort hebben vroeg in de ochtend al honderden Formule 1-fans naar de kustplaats vervoerd. Het is druk op het station. Bij de merchandisestand op het stationsplein in Zandvoort wordt vrijdagochtend volop gekocht. Vooral de shirts, vissershoedjes en petjes zijn populair, zegt een medewerker tegen een ANP-verslaggever.

28 augustus '25 ( 8:56)

Nationale Viering Amsterdam 750 jaar sluit af met groots liveconcert

Amsterdam sluit zijn 750ste verjaardag op maandag 27 oktober af met een groot liveconcert: de Nationale Viering Amsterdam 750 jaar. Het muzikale slotakkoord wordt 's avonds live op tv uitgezonden.

26 augustus '25 ( 8:27)

Walibi trekt gewraakt reclamespotje voor Halloween definitief terug

Attractiepark Walibi Holland trekt een omstreden reclamespotje voor een Halloweenevenement definitief terug. Het bedrijf zei eerder dat het spotje na zondag weer te zien zou zijn, maar nu kiest het park ervoor om het filmpje helemaal niet meer te tonen.

25 augustus '25 ( 9:38)

Ongeveer 2,5 miljoen bezoekers op SAIL Amsterdam

SAIL in Amsterdam heeft de afgelopen vijf dagen ongeveer 2,5 miljoen bezoekers getrokken. Dat zei algemeen directeur Mitra van Raalten na afloop van het zeilevenement. Dat is meer dan de vorige editie in 2015, toen er bijna 2,3 miljoen mensen waren. Een record is het niet: in 2005 trok SAIL 2,6 miljoen mensen.

25 augustus '25 ( 8:38)

Laatste dag SAIL Amsterdam begint met grote drukte

In Amsterdam zijn zondagochtend al veel bezoekers aanwezig voor de laatste dag van SAIL. De organisatie verwacht dat de drukte gedurende de dag aanhoudt.

22 augustus '25 (11:34)

Tweede dag SAIL trekt veel bezoekers, drukte ook op het water

De organisatie van SAIL is te spreken over het verloop van de tweede dag. Het nautische evenement is net als de eerste dag "drukbezocht" en de sfeer op en rond het water is "gemoedelijk en feestelijk".