1 mei 2015 om 11:21
< 1 min lezen

Tim Akkerman eenmalig terug in Di-rect

(Novum) - AMSTERDAM - Di-rect gaat zijn 15-jarige jubileum vieren met een uitgebreid concert. Dat maakte de band bekend bij RTL Late Night.

Het jubileumfeest vindt op 29 augustus plaats in het Westbroekpark in Den Haag, de thuisstad van de band. Naast een groep bekende muzikanten waar de band ooit mee samenwerkte, zal ook de in 2009 opgestapte zanger Tim Akkerman nog n keer meezingen met zijn oude band. “We hebben in vijftien jaar zoveel avonturen meegemaakt en met zoveel mensen samengewerkt. Het is geweldig om met hen dit feestje te vieren”, vertelt Frans van Soest beter bekend als Spike.

De groep gasten bestaat onder meer uit Wibi Soerjadi, Barry Hay, Miss Montreal en Waylon. De kaarten voor het speciale jubileumconcert op 29 augustus zijn per direct te koop.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland