5 december 2013 om 15:11
< 1 min lezen

Treinverkeer in noorden stilgelegd

(Novum) - Vanwege de zware storm rijden vanaf 14.00 uur geen treinen meer in de provincies Groningen, Friesland en een deel van Noord-Holland. Dat melden NS en Arriva. De NS noemt de maatregel een 'zeer ingrijpende situatie', maar noodzakelijk met het oog op de veiligheid van reizigers en medewerkers.

Het is niet duidelijk hoelang er geen treinen rijden. Reizigers krijgen het advies uit te kijken naar alternatieven of hun reis uit te stellen.

Het gaat onder meer om de trajecten tussen Amsterdam en Haarlem, Zaandam, Alkmaar en Enkhuizen. In het oosten ligt alles stil boven Zwolle. Treinen vanuit Amsterdam richting Utrecht en via Schiphol naar Den Haag en Rotterdam rijden nog wel.

De NS houdt ook in de rest van het land rekening met hinder door de storm. Het hoogtepunt van de storm wordt rond 15.00 uur verwacht, denken meteorologen van weeronline.nl.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland