23 oktober 2012 om 13:25
< 1 min lezen

Amsterdam Dance Event breekt weer bezoekrecord

AMSTERDAM (Novum) – De zeventiende editie van het Amsterdam Dance Event is vorige week bezocht door het recordaantal van tweehonderdduizend mensen. Dat waren er zestigduizend meer dan vorig jaar, toen ook een record werd gevestigd. Dat maakte de organisatie dinsdag bekend.

Het clubfestival voor elektronische muziek duurde dit jaar een dag langer dan vorige keren. De uitbreiding is een gevolg van de groei van de programmering op de slotdag. Het festival werd op zondag afgesloten. In totaal gaven zeventienhonderd artiesten optredens op 75 podia in de stad.

Tijdens het festival werd Armin van Buuren uitgeroepen tot beste dj ter wereld. Internationale en nationale sterren als David Guetta, Afrojack Fedde le Grand en Junkie XL gaven acte de présence.

Het Amsterdam Dance Event is volgens organisator Buma de belangrijkste bijeenkomst ter wereld voor de elektronische muziekindustrie. Naast een festival voor bezoekers, dient het ook als internationale conferentie.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland