JRE 10-daagse in volle gang
AMSTERDAM - Voor de tweede keer dit jaar organiseert Jeunes Restaurateurs d'Europe haar JRE 10-daagse, zo meldt Horecaentree.
Alle 31 restaurants die zijn aangesloten bij de Jeunes Restaurateurs d'Europe in Nederland zullen in de periode van 14 tot en met 23 september een viergangenmenu aanbieden voor € 40 (bij de sterrenrestaurants € 50). Tijdens de JRE restaurant 10-daagse ontvangen gasten die met hun American Express creditcard betalen een kortingsvoucher-card ter waarde van € 25, te besteden bij een eerstvolgend bezoek aan een van de JRE restaurants in Nederland.
JRE - Nederland
In maart 1993 startte de Jeunes Restaurateurs d'Europe - Nederland met een kleine groep restaurateurs. Inmiddels hebben 31 restaurants verspreid over heel Nederland zich aangesloten. Deze jonge en ambitieuze restaurateurs hebben hun krachten gebundeld daar waar het gaat om het uitdragen van hun individuele kookkunst en gastvrijheid op nationaal en Europees niveau. Onder het motto van Talent & Passie weten zij de gasten te verrassen met een gastronomisch innovatief product.
© Nationale Horecagids