26 juli 2019 om 10:27
< 1 min lezen

Voorlopig laatste zeer warme zomerdag

Na een tropennacht, waarin het niet kouder werd dan 20 graden, wordt het vrijdag voorlopig nog een keer zeer warm met temperaturen van 33 tot 39 graden.

Volgens Weeronline loopt de temperatuur snel op. Vrijdagmiddag wordt het 33 graden aan zee tot lokaal 39 graden in Limburg. De wind is matig en waait uit het oosten. In het zuiden wordt de wind geleidelijk zwak en veranderlijk van richting. In Zeeland draait de wind aan het einde van de middag naar het westen en treedt daar verkoeling op.

Vrijdagavond en in de nacht naar zaterdag is vooral in het zuiden en westen van het land kans op enkele stevige regen- en onweersbuien. In het noorden en oosten blijft het droog. Koud wordt het niet. De minimumtemperatuur komt uit op 19 tot 21 graden.

Zaterdag kan het in het oosten en noordoosten regionaal nog 30 tot 32 graden worden. In het noordwesten, midden en zuiden wordt het 25 tot 30 graden. In Zeeland ligt de maximumtemperatuur rond 23 graden.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland