29 juni 2017 om 14:51
< 1 min lezen

Kerstshow keert terug in Ziggo Dome

AMSTERDAM - Het kerstspektakel The Christmas Show is ook dit jaar weer te zien in de Ziggo Dome in Amsterdam. Dat heeft producent RTL Live Entertainment donderdag bekendgemaakt.

Dit keer staat een bewerking van A Christmas Carol, het beroemde kerstverhaal van Charles Dickens over vrek Ebenezer Scrooge, centraal. In deze versie draait het om de verwaande popster Justin Scrooge, die enkel oog heeft voor wereldfaam.

Carlo Boszhard en Maurice Wijnen ontwikkelen het concept, David Grifhorst verzorgt de regie. “Uiteraard blijven we dicht bij het oorspronkelijke verhaal, maar kiezen we voor een moderne benadering, waarin een jonge popster de hoofdrol speelt”, zegt Carlo. “We zullen, geheel in lijn met de vorige edities van The Christmas Show, veel visueel spektakel, dans en kersthits integreren voor de Ziggo Dome.”

Kaartverkoop

Wie de rollen gaan spelen, wordt binnenkort bekendgemaakt. De shows vinden plaats op 23 en 24 december. De kaartverkoop is direct van start gegaan.

De afgelopen twee jaar waren er ook kerstshows in de Ziggo Dome. Alle shows, waaraan vele bekende namen meewerkten, waren uitverkocht.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland