2 mei 2011 om 16:21
< 1 min lezen

Vierde Nederlandse vestiging voor Wagamama

Noodlerestaurant-keten Wagamama opent deze zomer haar vierde restaurant in Nederland, zo meldt Misset Horeca.

De vestigingsplaats voor de nieuwste telg van het concern is wederom Amsterdam. Het gaat het derde eetgelegenheid van Wagamama in de hoofdstad worden. De verbouwing aan ‘The Bank’, het voormalig ABN AMRO-kantoor, is inmiddels begonnen.

Het concept is bedacht door Alan Yau, die in 1992 de eerste Wagamama opende op Gower Street in Bloomsbury. Het restaurant voert voornamelijk noodle-gerechten. De filosofie van het bedrijf is gericht op “het combineren van verse en voedzame gerechten in een elegante en eenvoudige omgeving met behulpzame en vriendelijke service en de klant waar voor zijn geld bieden”.

De keten omvat momenteel 105 restaurants, met 66 in het Verenigd Koninkrijk, en nog eens 39 vestigingen overzee in Ierland, Nederland, Turkije, Australië, Koeweit, de Verenigde Arabische Emiraten, België, Malta, Nieuw-Zeeland, Zwitserland, Egypte, Cyprus , Denemarken, Griekenland en de Verenigde Staten, de eerste drie in Boston in 2007.

In Nederland zijn er al twee vestigingen in Amsterdam (Max Euweplein en Zuidplein) en één aan de Vismarkt in Groningen.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

28 Sep
Horeca Xperience
  • Groningen
05 Oct
BBB Maastricht
  • Limburg
15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland