16 november 2017 om 16:07
< 1 min lezen

The Passion naar Amsterdam Zuidoost

AMSTERDAM (ANP) - De achtste editie van het tv-spektakel The Passion, over de laatste dagen van Jezus, vindt volgend jaar plaats in de Amsterdamse Bijlmer. Het stadsdeel is 29 maart decor van het live uitgezonden passiespel, maakten de EO en KRO-NCRV donderdag bekend.

De keuze voor Amsterdam Zuidoost valt samen met het vijftigjarige jubileum van het stadsdeel. “Dit jaar staan we uitgebreid stil bij het vijftigjarig bestaan van dit bijzondere stukje Amsterdam. The Passion is voor ons een van de hoogtepunten van deze viering”, zegt stadsdeelvoorzitter Muriël Dalgliesh. De openluchtvoorstelling is in Arena Park, vlak bij de Amsterdam ArenA.

De EO en KRO-NCRV werken voor The Passion samen met de Protestantse Kerk in Nederland en het Leger des Heils. Het thema van de achtste editie luidt ‘ik zie jou’. Daarmee willen de organisatoren een verhaal vertellen over omzien naar elkaar.

In The Passion spelen bekende Nederlanders jaarlijks op Witte Donderdag de kruisiging en wederopstanding van Jezus na aan de hand van bewerkte Nederlandse hits. Wie volgend jaar in de hoofdrollen staan, is nog niet bekend. Vorig jaar speelden onder anderen Dwight Dissels, Roel van Velzen en Johnny Kraaijkamp jr. in The Passion, die in Leeuwarden was neergestreken.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland