5 oktober 2016 om 12:23
< 1 min lezen

Soulzanger Charles Bradley cancelt tournee

NEW YORK - Charles Bradley heeft noodgedwongen zijn complete najaarstournee afgezegd. Bij de 67-jarige Amerikaanse soulzanger is een tumor in zijn maag ontdekt.

“Ik krijg de beste medische zorg en we zijn allemaal zeer optimistisch”, aldus Bradley in een statement. “Ik zal me hier doorheen slaan net zoals ik heb gedaan met al die andere obstakels die ik ben tegengekomen in mijn leven. Mijn tour is voorlopig uitgesteld zodat ik me volledig kan focussen op mijn herstel.”

Bradley, die in het vak rolde als James Brown-imitator, zou deze maand beginnen met een tour door Noord-Amerika en in november en december ook Europa aandoen. In Nederland stonden concerten van hem gepland in Rotterdam, Groningen, Heerlen en Nijmegen. Bradley trad de laatste jaren vaker in Nederland op. Zo was hij in 2014 van de partij op het North Sea Jazz Festival en stond de zanger afgelopen zomer nog op Down The Rabbit Hole.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland