25 juni 2018 om 11:58
< 1 min lezen

Parkpop bezocht door 200.000 mensen

DEN HAAG - 200.000 mensen hebben zondag in Den Haag de 38e editie van Parkpop bezocht. Dit heeft de organisatie bekendgemaakt. BLØF sloot het grootste gratis popfestival van Nederland af.

Verdeeld over zes podia traden meer dan dertig bands op, waaronder De Jeugd van Tegenwoordig, The Fratelli’s en The Analogues.

Sinds een paar jaar is Parkpop uitgebreid met twee dagen waarvoor wel moet worden betaald. Vrijdagavond was er Parkpop Downtown in de Haagse binnenstad. Zaterdag konden liefhebbers van hits van de jaren zeventig tot en met het jaar 2000 terecht bij Parkpop Saturday Night.

Parkpop was niet het enige goed bezochte muziekfestival dit weekend. Festival Mundial in Tilburg meldde 14.000 bezoekers voor de 31e editie.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg