13 mei 2011 om 12:55
< 1 min lezen

Nieuwe kasteelheer voor Kasteel de Wittenburg Wassenaar

Per 1 mei is de 41-jarige Ralf Meppelder aangetreden als de nieuwe directeur van Kasteel de Wittenburg in Wassenaar. De voormalige directeur van de Industrieele Groote Club in Amsterdam zal in zijn functie eindverantwoordelijk zijn voor de exploitatie van het hotel, de vergaderaccommodatie en de evenementenlocatie voor leden van Vereniging de Wittenburg en introducés.

Tevens zal hij het beheer van het landgoed, met een aantal bijgebouwen, op zich gaan nemen. De enthousiaste en ervaren gastheer wil dat hoffelijke service, vakmanschap en een klassieke kookstijl centraal staan in alle nieuwe en bestaande activiteiten.

Hoffelijk netwerken centraal
Meppelder gaat zich als directeur focussen op het positioneren van Kasteel de Wittenburg als een hoogwaardige partij met een exclusieve ambiance in de hospitality markt. Zo zal hij een nieuwe actieve sociëteit en businessclub voor CEO’s, directeuren en ondernemers op gaan zetten met een dynamisch karakter.

In zijn vorige functie bij de Industrieele Groote Club wist hij binnen enkele jaren ruim 400 nieuwe leden te verwelkomen, en is het aantal clubevenementen verdubbeld. Verder ziet hij veel potentie in Kasteel de Wittenbrug als exclusieve trouwlocatie en wil hij bewoners en de Gemeente meer betrekken in zijn plannen.

Kasteel de Wittenburg in Wassenaar is gelegen in een stijlvolle en bosrijke omgeving en biedt hotel-, vergader- en evenementenlocaties. Het Kasteel is vernoemd naar de echtgenote van één van de vroegere eigenaren. 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

28 Sep
Horeca Xperience
  • Groningen
05 Oct
BBB Maastricht
  • Limburg
15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland