3 oktober 2019 om 16:28
< 1 min lezen

Nicolette van Dam en Lil’ Kleine weer op Winterparadijs

Het Amsterdamse Winterparadijs keert dit jaar terug in de RAI Amsterdam. Het festival duurt dit jaar maar liefst zestien dagen. Van zaterdag 21 december tot en met zondag 5 januari vinden er in het evenementencomplex allerlei winterse activiteiten plaats.

Populaire activiteiten zijn uitgebreid en ook zijn er veel nieuwe toegevoegd. Zo zijn er drie grote theaters, een ijs-racebaan met elektrische bikes, een snelle sneeuwschans, een (kinder)schaatsbaan en twee après-ski cafes.

Nicolette van Dam, Bas Smit, Xander de Buisonjé en Lil’ Kleine zijn de ambassadeurs van Het Amsterdamse Winterparadijs 2019 en zullen allen meerdere malen aanwezig zijn. Zo zijn Xander de Buisonjé en Lil’ Kleine onderdeel van het grootse muzikale programma. De kaartverkoop gaat donderdag van start.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Horecabezoekers Alphen aan den Rijn mogen vannacht tot 02.30 uur naar binnen

    31 december 2025 om 11:43
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37

Aankomende evenementen

08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland