Mierlose cateraar Van Hoof wil dagbesteding beginnen
7 juni 2023 om 16:35
< 1 min lezen

Mierlose cateraar Van Hoof wil dagbesteding beginnen

Cateringbedrijf Van Hoof uit Mierlo heeft een plan voor dagbesteding. Daarvoor heeft het firma op 6 juni een aanvraag ingediend bij de gemeente, meldt het AD.

De dagbesteding moet worden geopend op het adres van Van Hoof, aan de Elderse Molen in Mierlo. Daar zijn onder andere mensen die behoefte hebben aan gezelschap welkom.

Zinvolle tijdsbesteding

Twaalf tot vijftien mensen kunnen aan de slag gaan bij de dagbesteding. Dat is mogelijk via de Wet Maatschappelijke ondersteuning. Mensen die graag leuk contact hebben en hun handen uit de mouwen willen steken kunnen hier naartoe komen. Er zijn ook andere routes mogelijk, zoals een verwijzing van de huisarts.

Het is niet zeker wanneer de dagbesteding gaat openen. Ook is het niet bekend welke activiteiten er worden aangeboden bij Van Hoof. Verdere informatie wordt later bekendgemaakt.

Relevante artikelen

Alles van catering
    • Catering

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Catering

    Drinkwaterproblemen raken ook horeca TivoliVredenburg

    3 november 2025 om 09:58

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland