17 augustus 2011 om 11:18
< 1 min lezen

“Lowlands verloopt droog en zonnig”

BIDDINGHUIZEN (Novum) – Bezoekers van Lowlands kunnen rekenen op droog en zonnig weer. De editie van dit jaar, die vrijdag van start gaat, lijkt tot de zonnigste drie edities van Lowlands van de afgelopen tien jaar te gaan behoren. Dat blijkt uit de verwachting van Weeronline.

De eerste dag van het festival is de enige dag met serieuze kans op neerslag. De temperatuur wordt die dag geschat rond de 20 graden, waarna het kwik op zaterdag kan oplopen tot rond de 22 graden. Zondag lijkt met zomerse temperaturen en nauwelijks bewolking de mooiste dag te worden. Zowel zaterdag als zondag is er zeer weinig kans op neerslag.

Lowlands 2011 vindt van vrijdag tot en met zondag plaats in Biddinghuizen. Onder anderen Arctic Monkeys en Skunk Anansie staan dit jaar op het podium van het festival. Maandag werd bekend dat Foster the People wordt vervangen door The Horrors. Q-Tip werd eerder al vervangen door Lambs.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg