29 maart 2023 om 15:56
< 1 min lezen

Historisch Foodfest van 8 tot en met 10 april in preHistorisch Dorp Eindhoven

Van 8 tot en met 10 april kunnen gasten tijdens het Historisch Foodfest leren over en genieten van eten van vroeger. Het thema dit jaar is nieuwkomers, waarbij nieuwe voedingsmiddelen die werden geïntroduceerd bij bijvoorbeeld de komst van gastarbeiders of de start van de landbouw centraals staan. Dit meldt het Eindhovens Dagblad. 

Vanaf 1 april is openluchtmuseum het preHistorisch Dorp in Eindhoven geopend. De plek waar naast het foodfestival ook rondleidingen zijn over eten. Zo kunnen gasten onder meer leren over eetbare planten en kruiden. Immers, vroeger moest men het met veel minder kruiden en specerijen doen dan nu. Er moest dus geïmproviseerd worden.

Toegangskaartje

Het Historisch Foodfest is geopend van 8 tot en met 10 april aan de Boutenslaan 161B. Een kaartje voor het festival kost 13,50. Kinderen tot en met 3 jaar krijgen gratis toegang.

Door: Nationale Horecagids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

28 Sep
Horeca Xperience
  • Groningen
05 Oct
BBB Maastricht
  • Limburg
15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland